Blúzka MYRCELLA – BASIC zložka vášho šatníka

V dámskom šatníku by malo byť okrem oblečenia na špeciálne príležitosti aj univerzálne oblečenie na každodenné nosenie. Odev dostatočne reprezentatívny do práce či do formálnejšej spoločnosti, ale aj na voľnejšie dni – na kávu či obed s kamarátkou, priateľské posedenie, do kina alebo ako pohodlné domáce oblečenie. Závisí od ďalších kombinácií, ale až máte niečo také vo svojom šatníku? Ak nie, dá sa to rýchlo napraviť. Základný model vášho šatníka je tu! má ideálne predpoklady a vlastností na to, aby sa stalo vaším obľúbeným módnym kúskom.

dámske oblečenie

Presvedčte sa o tom aj sami :

kvalitný materiál, strih, výroba – 95% bavlna, 5% elastan. Bavlna patrí k najkvalitnejším prírodným materiálom, disponuje pružnosťou a priľnavosťou. Bavlnený úplet so zvláštnou štruktúrou vytvaruje dobrý vzhľad.

základná BASIC položka – využijete v rôznych príležitostiach a viete vytvoriť uvoľnené, slávnostné, elegantné, športové a iné kombinácie – vyniknete a udržíte si svoj štýl. Nemusíte kupovať veľa oblečenia, ak ho viete správne skombinovať.

vhodná záležitosť pre tých, ktorí neobľubujú výrazné či extravagantné vzory

cena 15 eur je výhodná v pomere cena – kvalita

s udržiavaním nemáte zvlášť starosti, ak dodržíte niekoľko odporúčaní uvedených na balení (vhodná teplota prania a žehlenia, neodporúča sa bieliť či chemicky čistiť, miešať s bielym oblečením, blúzku nesušte v sušičke)

priliehavý strih dovolí vyniknúť postave, rukávy nie sú klasicky dlhé, ale trištvrťové s jemným naberaním, okrúhly výstrih je ženský a zároveň jemný.

čierna farba je výber, ktorým nemôžete nič pokaziť – pristane každému a zoštíhľuje. Čierna je trendy a nie je riziko, že sa niekedy prestane nosiť vzhľadom na to, že ide o základnú farbu.

dámska blúzka

Nemusíte zostať len pri blúzke. Uvádzame rôzne strihy z džínsoviny, napríklad skinny jeans, rovné džínsy, čierne elegantné nohavice z džínsoviny, push up jeans a iné. Oživiť outfit dokážete aj vhodne zvolenými doplnkami.

Ideálne letné, jarné, ale aj jesenné oblečenie

Nakupujete v pohodlí cez online obchod BIG STAR, šetríte čas a náklady, zabezpečujeme bezpečnú distribúciu až ku vám domov – platí sa kartou elektronicky alebo na dobierku, umožňujeme aj osobný odber.

S dámskou blúzkou MYRCELLA 906 https://bigstarjeans.sk/damska-bluzka-myrcella-906 nemôžete nič pokaziť !