Boyfriend džínsy

Počuli ste už o modeli boyfriend jeans bigstarjeans.sk? Ešte nie? Ide o model nohavíc, ktorý je v bokoch široký a nohavice sú široké v oblasti stehien a mierne sa zužujú smerom k členkom, alebo sa nezužujú vôbec a v rovnakej šírke sa spúšťajú smerom k členkom, čiže pôsobia ako oversize (široké) nohavice. Strih viacmennej pripomína mužský typ nohavíc, odtiaľ pravdepodobne aj tento anglický názov. No nech vás to nenechá zmiasť, boyfriend jeans sú dámske džínsové modely, ktoré majú v sebe určitú dávku ležérnosti. Preto sa hodia skôr na voľnočasové aktivity, pre ženy, ktoré majú radi pohodlné oblečenie a to je im dôležitejšie od samotnej módy.

jeans

K boyfriend džínsom sa preto hodí taktiež niečo ležérne a nie moc elegantné. Klasické tričko alebo športová mikina budú tou správnou voľbou a k tomu nejaká športová obuv, určite nie nič na opätku a veľmi honosné. Boyfriend džínsy môžu mať aj vrecká, alebo môžu byť vpredu deravé, aby dostali moderný look a môžu mať akúkoľvek farbu. Ak patríte k ženám, ktoré obľubujú praktickú pohodlnú módu, potom vás boyfriend džínsy určite zaujmú ako strih. Boyfriend model vďaka svojej širokosti ukrýva aj nejaké tie nedostatky. Širokú ponuku boyfriend džínsov nájdete v Big Star.

boyfriend jeans

Sme jeden z najväčších obchodov ponúkajúcich džínsovú módu, v ponuke nájdete všetky modely a strihy. Nájdete nás na webovej stránke www.bigstar.sk, z ktorej si môžete ihneď objednať vaše nové džínsy (aj napríklad boyfriend model) z pohodlia domova. Za niekoľko dní môžu pribudnúť do vašej džínsovej kolekcie, jedny nové. Navštíviť nás môžete aj v našich troch predajniach v Košiciach, Prešove a Žiline. Presnú adresu každej predajne nájdete na našej webovej stránke. Nepremeškajte skvelú veľkú ponuku moderných jeansov od značky Big Star, možno práve u nás siahnete pre boyfriend modeli, no aj keď nie, v Big Star si váš model určite nájdete.