Combo Life

Predstavujeme vám unikátnu skladaciu nádrž, v ktorej môžete preniesť, alebo uskladniť takmer všetky tekutiny, vrátane potravín a pitnej vody. Plastová nádrž Combo Life 285 Schoellerallibert, alebo označovaná aj ako IBC (Intermediate Bulk Container) kontajner od firmy Schoeller Allibert je jedinečná tým, že sa môže prázdna veľmi jednoducho poskladať a nezaberie takmer žiadne miesto. Vďaka tomu je praktická, a umožňuje veľké zjednodušenie pri transporte, ale aj pri uskladnení. Inžinieri a dizajnéri z firmy Schoeller Allibert urobili všetko pre to, aby kvôli praktickému skladaniu, nestratila na kvalite.

ekologické nádrže

Je vyrobená z kvalitného plastu. Vďaka čomu je veľmi ľahká, čo oceníte najmä pri manipulácii. IBC kontajnery Combo Life, môžete dokonca ukladať na seba aj keď sú naplnené, čím dostanete znovu veľké množstvo priestoru. IBC kontajner Combo Life má ešte jednu veľkú výhodu okrem jeho praktického skladania. Tento IBC kontajner, je vyrobený tak, aby odolával veľkým mrazom. Vďaka tomu môžete v tomto IBC kontajnery uskladňovať tekutiny vo vonkajších podmienkach, kde môžu nastať výkyvy teploty a taktiež ich môžete dať do miestností, kde je extrémny chlad a budete si istý, že sa s vašou tekutinou nič nestane.

IBC

Čo sa týka čistenia a starostlivosti o IBC kontajnery, nie je vôbec náročná. IBC kontajner Combo Life, ale aj všetky kontajnery z firmy Schoeller Allibert sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho vyčistiť a umyť vlhkou utierkou a klasickým čistiacim prostriedkom. Vďaka čomu ušetríte nie len peniaze, ale aj čas. V prípade záujmu si môžete pozrieť našu stránku, kde máte v stručnosti opísané všetky kvality a možnosti IBC kontajnerov. Môžete si vybrať zo širokej ponuky rôznych rozmerov, dokonca vám firma Schoeller ALllibert vie na požiadanie vyrobiť IBC kontajner na mieru. Stačí kontaktovať obchodného zástupcu a dohodnúť sa s ním na detailoch.