Indické masáže

V tantra Bratislava sa o vás postarajú tak ako nikde inde. Zaručene budete tieto služby vyhľadávať opätovne a pridáte sa ku skupine zákazníkov, ktorá si tento salón nevie vynachváliť. Čaká na vás množstvo pripravených programov a krásnych žien, ktoré sú ochotné venovať vám svoj čas a pozornosť a celú radu nadštandardne odvedených služieb. Všetko, samozrejme, v absolútnej diskrétnosti. Salóny vykonávajúce tantrické masáže sú známe tým, že dokážu klientovi zabezpečiť takýto typ ochrany a pri prvotriednych luxusných salónoch je samozrejmosťou, že sa pred, počas ani po tantrickej masáži nestretnete so žiadnym iným klientom, ktorý tantrický salón za účelom vyhľadania oslobodzujúcej erotickej masáže navštívil v rovnakú dobu ako vy.

masáž

Erotické, nuru, tantrické, párové, senzuálne a podobné masáže sa v poslednej dobe tešia narastajúcej popularite. Samotné tantrické masáže pochádzajú z Indie, avšak najviac žiadané a vyhľadávané sú práve v ázijských miestach a krajinách. Tento trend tantrických masáží sa dostal už aj k nám, no je skôr odsudzovaný a nepopulárny, väčšina spoločnosti im akosi nevie prísť na chuť. Tí, ktorí sa odvážili navštíviť tantrické masáže i napriek výhradám spoločnosti, mohli na vlastnej koži ucítiť, aké blahodarne účinky dokáže toto umenie priniesť človeku. Vplyvy a čarovné účinky majú masáže nielen na fyzické telo.

žena

Tantrizmus ako taký je veľmi duchovná záležitosť oplývajúca filozofickým smerom, budhistickými a hinduistickými myšlienkami, duchovnom a spiritualitou. Tantrické masáže sú akousi hrou zmyslov, podmanivých dotykov a zároveň meditačnou aktivitou, vďaka ktorej sa budete cítiť ako znovuzrodený. Tantrických masážnych salónov je na Slovensku niekoľko; stačí si len vybrať ten svoj. Veľmi pozitívne ohlasy má salón Tantra Diamond v Bratislave, ktorý ponúka množstvo programov.