Moderný vysoký pás

Medzi obľúbený kúsok oblečenia bezpochyby stále patria džínsy. Rifle vždy boli, sú a aj budú kúsok, ktorý si môžu obliecť muži či ženy rôzneho veku a aj postavy. Niekedy sa možno aj pýtate, čo iné by ste nosili, ak by sa rifle v našich šatnikoch nevyskytovali. Džínsy sú naozaj obľúbené oblečenie, po ktorom siahajú mladý, starší, ale aj módny návrhári. Najmä dámy majú v oblasti džínsov veľmi široké možnosti. Dámske džínsy sú v dnešnej dobe v ponuke v množstve strihov či farieb. Aj keď farebné džínsy sú skôr staromódnou záležitosťou, klasickou modrou či biele a čierne prevedenie určite nič nepokazia.

džínsy

Trendy kúsok do každého šatníka.

Dámske džínsy, ktoré sú najviac obľúbené sú džínsy s vysokým pásom. Pôsobia veľmi štýlovo a navyše sú aj veľmi pohodlné. Vysoký pás má aj praktický zámer. Vaše kríže budú schované a tak vaša babka nebude hromžiť nad holým chrbtom. Vysoký pás je navyše naozaj štýlová záležitosť. Dokáže vytvoriť skutočne okúzľujúcu postavu. Zvýrazní práve zadok a boky, ktoré sú na ženskej postave prvoradé. Takisto zužujú pás a vyčarujú typicky ženské krivky. Džínsov s vysokým pásom sa nebojte ani v prípade plnšej postavy. Vyberajte však svoju veľkosť s rozumom. Úzky vysoký pás vás bude nielen tlačiť počas nosenia, ale tiež nevyzerá najkrajšie.

dámske džínsy

Džínsy s vysokým pásom sú mimoriadne obľúbené a kombinujú sa poväčšine s bežnými kúskami vrchného odevu. Nič nepokazíte aj klasickým jednofarebným tričkom. Donedávna bol najbežnejší strih džínsov s vysokým pasom práve slim. Úzky priliehavý strih od pása až po chodidlá. Dnes však svoje miesto dostávajú už aj zvonové rifle. Aj tie môžu mať vysoký pás. Kvalitné džínsy s vysokým pasom môžete nájsť na internetovej stránke bigstarjeans.sk. Nájdete tu aj mnoho ďalších strihov, ktoré sú momentálne v kurze a nemali by chýbať v žiadnom šatníku.