Odpovede na časté otázky pred tantrickou masážou

6 otázok ktoré si možno kladiete pred tantrickou masážou Tantradiamond

Mali ste už tantrickú masáž, alebo vás to len čaká? Ak máte akékoľvek pochybnosti, v tomto článku si prejdeme spolu 6 otázok, ktoré si možno kladiete. Bonusová nultá otázka na začiatok.

Čo je to tantra masáž?
Ak náhodou neviete, čo si máte pod pojmom tantra masáž predstaviť. Opíšem to jedným slovom, slasť. Tantra masáž má za úlohu vás zrelaxovať tak, ako každá iná masáž, no taktiež má za úlohu sa postarať o vaše sexuálne prebudenie.

masáž

1.Cena?
Otázka ceny je veľmi diskutabilná. Záleží tu samozrejme na vás a na tom, koľko by ste chceli minúť a koľko ste ochotný. Dôležité je si uvedomiť, že ak si vážite svoje telo a chcete sa cítiť naozaj skvelo, mali by ste si, čo sa týka tantrickej masáže priplatiť. Ak sa jedná ale o vaše „poprvé“, a nechcete hneď streliť peniaze do neznáma, na stránke tantradiamond, nájdete cenník, ktorý vám pomôže vo vašej otázke o cene.

2.Orgazmus
V tomto bode taktiež záleží od vás. Nemusíte dosiahnuť svoje uspokojenie a taktiež môžete. Je na vás, či si vyberiete túto cestu a rozhodnete sa tantra masáž spojiť s vašim orgazmom, alebo nie.

3.Diskrétnosť?
Ak možno nie ste spokojný s vašim telom, alebo si nedokážete predstaviť sa byť pred niekým odhaleným, môžeme vás ubezpečiť. Denne prejde masérom cez ruky niekoľko ľudí, a ich úlohou je vám dopriať nezabudnuteľný zážitok, nie vás súdiť.

4.Zahŕňa tantra masáž aj pohlavné orgány?
Tento bod nadväzuje na bod 2., taktiež tu záleží od vás, čo si zvolíte. Mali by ste si uvedomiť, že ak by ste aj chceli vo vašej tantra masáži dotyky vašich pohlavných orgánov, stále to nemusí znamenať orgazmus, a vy by ste sa nemali cítiť zle, či už príde alebo nie.

olej

5.Aké to je?
Hovorí sa, že sto ľudí, má sto chutí, no pri tejto otázke to nie je až taká pravda. Pod rukami našich profesionálov, sa nemusíte báť toho, že by sa vám tantra masáž nepáčila. Predsa len tam ide o vaše uspokojenie a podstatou tantra masáži je to, aby ste sa na konci nej cítili príjemne, uvoľnene a dobre. Takže, tantra masáž znázorňuje všetky synonymá od slova dokonalosť.

6.V čom je tantra masáž taká dobrá?
Áno, tantrická masáž sa stáva čoraz viac ospevovanou, a jej čaro je jednoduché.
Nie len, že vás zrelaxuje, taktiež prebudí vaše sexuálne ja, motivuje vás a pomáha vám sa lepšie sústrediť. Vďaka nej sa budete cítiť plný života a mať energiu.