Prečo sme si toľko obľúbili senzuálne masáže

Antistres – väčšina z nás je v súčasnej dobe natoľko preťažená stresom, že sa snažíme vyhľadávať vhodné antistresové pomôcky. Lenže nie všetky stopercentne fungujú, ako by mali. Niekto napríklad skáče na trampolíne, ale na to je okrem trampolíny potrebná aj fyzická zdatnosť, niekto prevádzkuje vysokohorskú turistiku a niekto jazdí na bicykli, ale to sme stále pri rovnakom probléme s fyzickou kondíciou. A mať doma sadu loptičiek na pohadzovanie, alebo sa odreagovávať plastelínou v ruke, to nemá patričný efekt. Čo však osvedčene zaberá, sú adaptogénne rastliny, napríklad Ashwagandha alebo Ženšen, a taktiež masáže. Avšak nie každá masáž má taký významný vplyv, že by pôsobila ako antistres. Tými najúčinnejšími v tomto smere sú reflexné masáže chodidiel a senzuálne masáže v Košiciach.

masážny olej

Chýbajúca neha – na masáže nechodia muži len kvôli orgazmu, ale chcú si dopriať aj to, čo im chýba vo vzťahoch, alebo všeobecne v živote. Aj mužom chýbajú nežnosti, nežné a sladké dotyky, nemyslite si, že sú všetci tvrďáci a hrubiáni. Nežný muž je naopak ženami vyhľadávaný pre príjemnejšie intímne chvíle a sexuálne radovánky. Nežní muži tiež lepšie dokážu ženy chápať, môžu sa ľahšie napojiť na ich vnútorné pocity a pri milovaní dochádza potom k spoločnému orgazmu, ktorý býva aj veľmi intenzívny. Milovanie je potom viac duchovnou záležitosťou, než telesnou, napokon k tomu aj všetok telesný sex smeruje.

senzuálne masáže

Masáže odblokovávajú aj prenatálne problémy – niektorí ľudia čelia psychickým traumám z obdobia prenatália, kedy boli závislí na ich tehotnej matke, a týmto problémom sa dobre darí uľaviť najmä technikou, známou ako motýlia masáž. Môžete s ňou zoznámiť aj masérku a môžete túto techniku vyskúšať. Spočíva vo veľmi jemnom hladení až štekleniu vlasatej časti hlavy, zátylku, krku a bosých chodidiel. Záleží na vašej túžbe, vnútornej sile a schopnosti zapracovať na sebe a pomáhať druhým.