recyklácia je život

Chcete aj vy recyklovať ako pán? Ponúkame vám tú možnosť. Spoločnosť vám túto jar pomôže s upratovaním a recykláciou https://www.schoellerallibert.com/sk/novinky/spolonos-schoeller-allibert-vm-tto-jar-pome-s-upratovanm-a-recyklciou! Ukážeme vám ako správne recyklovať, čo použiť pri recyklovaní a predstavíme vám aj niektoré z našich projektov, ktoré sme zrealizovali. Jednou z týchto aktivít je napríklad vytvorenie nášho produktu prepravky StackNest, ktorú sme vyrobili v spolupráci s WeCycle zo starého rybárskeho vybavenia. Použili sme staré rybárske prúty, udice, a iné rôzne vybavenie, ktoré už nikto nepotreboval a vytvorili sme jedinečnú prepravku, ktorá je stopercentne recyklovateľná a recyklovaného materiálu.

recyklacia

V ďalšom projekte sme využili staré hračky, s ktorými sa už nikto nehral a premenili sme ich na plne funkčné palety MaxiLog. Sú maximálne bezpečné a hygienické. Tak isto sú bezpečné a hygienické naše RPC kontajnery. Skratka RPC znamená pevné paletové kontajnery. Sú presne to, po čom majú aj názov. Sú neuveriteľne pevné, ich materiál je z recyklovateľných zdrojov. Ich využitie je priam nekonečné. Miesto si nájdu v potravinárskom priemysle, farmaceutickom, kozmetickom a v mnoho ďalších odvetviach. Naše kontajnery nemusíte využívať len na uskladnenie svojho tovaru ale aj na recykláciu odpadu vo vašej spoločnosti.

strom

Recyklovateľný kontajner z recyklovaného materiálu použijete na recykláciu. Toľkokrát som slovo recyklovať ešte nevyužila. Je to tak jednoduché a efektívne! Poďte aj vy s nami chrániť našu prírodu a ovzdušie, zachráňme našu planét od zbytočného odpadu pomocou našich produktov. Ak neviete ako na to, tak vám ponúkame rozličné edukačné videá, vďaka ktorým sa naučíte recyklovať ako profesionál. Dozviete sa taktiež aj o našich najnovších produktoch a spoznáte silu ich efektivity, ochrany, udržateľnosti a hygienickosti. V budúcnosti plánujeme ešte mnoho ďalších projektov a akcií, ktoré pomôžu zbaviť sa nadbytočného odpadu a zachrániť tak našu planétu.