Založte si spoločnosť s nami

O čo vlastne ide, keď sa povie založenie spoločnosti? Ide predovšetkým o zdĺhavý proces, ktorý pozostáva z niekoľkých zásadných krokov. Postup, ktorý je potrené dodržať, pretože to tak stanovuje zákon. Spoločnosť s ručením obmedzeným sa vyznačuje istými špecifickými znakmi, ako je počet spoločníkov, výška základného imania a podobne.

založenie spoločnosti odkiaľkoľvek

Pri zakladaní spoločnosti sa môžete vyhnúť čakacej dobe, možným komplikáciám a komunikácii s jednotlivými úradmi a to v prípade, že využijete služby sprostredkovateľskej spoločnosti. Pôsobíme ako spoločnosť, ktorá sa venuje zakladaniu spoločností a ich následnému predaju, ako aj kúpe spoločnosti, ktoré sa rozhodli ukončiť podnikania bez likvidácie. Takže v databáze našej firmy nájdete spoločnosti, ktoré sú pripravené na predaj, to znamená, že sú v poriadku po účtovnej a daňovej stránke. Na predaj ponúkame spoločnosti bez histórie, ktoré sú pripravené na podnikanie v priebehu niekoľkých hodín, ako aj spoločnosti s históriou, ktoré vám umožnia vykonávať podnikateľské aktivity v priebehu niekoľkých pracovných dní.

založte si spoločnosť s nami

Založenie sro pozostáva z niekoľkých dielčích krokov. Prvým z nich je vyplnenie nezáväznej objednávky s vyjadrením záujmu o konkrétnu firmu. Následne vás bude kontaktovať člen z našich špecializovaných pracovníkov v danom odbore. Po poskytnutí potrebných informácií a po potvrdení záujmu o danú spoločnosť a odhodlaní sa k uzavretiu zmluvy, budeme potrebovať potrebné dokumenty a údaje o vás ako aj úradne overené podpisy. Tie sú potrebné vzhľadom na to, že cely proces založenia spoločnosti prebieha formou online, čo určite oceníte, keďže nemusíte nikde cestovať a všetko vybavíte z jedného miesta odkiaľkoľvek. Stačí pripojenie na internet a počítač. Založenie spoločnosti nebolo nikdy jednoduchšie. Za primeranú cenu sa vyhnete vybavovačkám, štúdiu materiálov o zakladaní spoločností. S nami môžete začať podnikať už v priebehu niekoľkých hodín alebo niekoľkých pracovných dní, čo závisí od typu spoločnosti, pre ktorú sa rozhodnete.