Aka je moja voda?

Vlastná studňa či prameň na na vašom pozemku je v súčastnosti na nezaplatenie. No, nie vždy to aj znamená pitnú vodu. Pri vykopaní studne, alebo prenájdení nejakého prameňa je potrebné najprv urobiť kompletný rozbor pitnej vody Vodaservis. Nie každá voda, aj keď prameň vyzerá čisto, je totiž naozaj vhodná na pitie. Môže sa v nej nachádzať rad mikroorganizmov, ktoré by vám prinajmenšom mohli spôsobiť črevné a brušné problémy. Taktiež sa v nej môžu nachádzať ťažké kovy, ktoré taktiež nie sú bezpečné pre ľudský organizmus. Preto je rozbor vody v každom prípade nevyhnutnosťou.

voda

Rozbor vody si môžete spraviť aj u vás doma, aby ste vedeli aká voda tečie z vašich vodovodných kohútikov. Množstvo vodovodných potrubí je naozaj starých, hlavne v starých domoch a budovách, ktoré neprešli žiadnou rekonštrukciou. Voda, ktorá prechádza takými potrubiami môže v sebe obsahovať množstvo nečistôt, a možno by ste sa divili, akú znečistenú vodu vlastne každý deň pijete. Rozbor vody taktiež potrebujete pri kolaudácii domu či budovy, ktorú púšťate do funkcie.

voda

U nás vo Voda Servise vám vieme zabezpečiť všetky typy rozboru vody. U nás si môžete spraviť kompletný rozbor vody, ako aj rozbor vody podelený len na určité okruhy (fyzikálno-chemický, mikrobiologický), a taktiež u nás nájdete aj rozbor vody na domáce použitie, ktorý si môžete urobiť úplne samy a už za 60 sekúnd budete vedieť všetky potrebné výsledky. Vďaka nemu môžete zistiť aj tvrdosť vašej vody ako aj množstvo chlóru, v prípade vody z vodovodu. Pite zdravú vodu vďaka Voda Servise. Podľa výsledku testov vám vieme odporučiť prípravky, alebo zariadenia, ktoré zmenia vašu vodu znovu na pitnú. Vo Voda Servise vám vieme poradiť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa pitnej vody. Ak si nie ste istý, čo by ste mali urobiť k odstráneniu vášho problému, neváhajte nás kontaktovať.