Čisté a priechodné

Nepríjemný zápach a neželané prekvapenia po príchode domov z práce, či výletu Vás môže poriadne zaskočiť. Neriskujte túto skúsenosť a radšej si dajte skontrolovať Vašu kanalizáciu. Už na pohľad malý problém s odtekaním vody vo Vašom umývadle, či vani môže byť o krátky čas veľkým problémom, ktorému môžete jednoducho predísť. Nechajte si urobiť monitoring kanalizácie, či preplach kanalizačného potrubia. Sme popredná spoločnosť a teda spoločnosť AB – krtkovanie, ktorá sa venuje problémom s upchatými kanalizáciami a ich čistením, ale aj kompletnými inštalatérskymi prácami už niekoľko desiatok rokov. Práve preto sa môžete spoľahnúť na naše skúsenosti a profesionálny prístup.

kanal poklop

Naša rýchla a dobre odvedená práca napomôže rýchlemu navráteniu plnej funkčnosti Vašej kúpeľne, kuchyne, a iných zariadení. Pracujeme a teda čistíme kanalizácie v domácnostiach ale aj v iných prevádzkach ako sú napríklad kaviarne, bary, vývarovne a podobne. Spoľahnite sa na čistenie kanalizácie v Šali a blízkom okolí.

biela toaleta

Na čistenie kanalizácií využívame dva typy čistenia a to vysokotlakové čistenie ale aj elektromechanické čistenie.

Pri vysokotlakovom čistení kanalizácie je použité vodné čerpadlo, ktoré za pomoci benzínového motora a špeciálnej tlakovej hadice vysokým tlakom vody vyčistí a teda odstráni všetky prekážky, ktoré spôsobili upchatie kanalizačného potrubia. Táto metóda je pomerne najúčinnejšia a najprístupnejšia vôbec. Dokonale odstráni všetky usadeniny a prekážky v potrubí a tým ho napomôže dostať opäť do funkčného stavu.

Pri elektromechanickom čistení kanalizácie je využitá špeciálna kovová špirála, ktorá za pomoci elektromotora svojím vibrovaním uvoľní všetky prekážky, táto metóda je vhodná pri čistení kanalizačných potrubí v krátkych úsekoch, nakoľko je dĺžka kovovej špirály pomerne obmedzená. No aj napriek tomu je táto metóda čistenia pomerne účinná. V neposlednom rade Vám vieme poskytnúť monitoring kanalizačného potrubia, špeciálnou kamerou, vďaka ktorej ľahko a rýchlo vieme určiť rozsah poškodenia respektíve príčinu upchania Vašej kanalizácie.