Diskotéka bez alkoholu?

Ako sa zabávajú teenageri? Vedia sa zabávať aj bez požitia alkoholu alebo omamných látok? Hovoria, že sa to inak nedá? Možno je ten správny čas ozrejmiť svojim teenagerom, čo je správne a čomu sa je dobré vyvarovať. Rozhodujete sa, že vyrazíte so svojimi kamarátmi von na diskotéku. Rátate s tým, že sa opijete a budete sa zabávať až do skorého rána. Na diskotékach je to úplne normálne. Mladiství pijú až príliš mnoho druhov alkoholu, po ktorom im je veľmi zle. Bolí ich brucho, točí sa im hlava a robia veci, ktoré by nikdy v živote nerobili. Niektorí sú k dievčatám až moc prítulní a mnohí majú práve na diskotéke pohlavný styk. Neuvedomujú si, že to môže mať negatívne následky po vyprchaní alkoholu z ich tela. Mnohí svoje činy potom ľutujú a hanbia sa za ne.

 

partnerský vzťah

 

Alkohol odbúrava stres a cítite sa byť viac odvážni. Trvá to však len ten jeden večer, kedy si doprajete veľké množstvo alkoholu. Vravíte, že inak sa neviete zabaviť? Zabaviť sa je možné aj bez požitia alkoholu a omamných látok. Myslíte si, že by ste potom nezapadli medzi svojich ostatných rovesníkov? Možno by si vaši rovesníci mali z vás brať príklad. Skúste im to vyhovoriť alebo aspoň nech množstvo alkoholu obmedzia. Urobte všetko pre to, aby sa vaši kamaráti nemuseli hanbiť za svoje činy, ktoré vykonali počas stavu ich opitosti. Dá sa to, len treba chcieť.

 

alkohol

 

Aj bez alkoholu viete zažiť zábavu. Môžete si zatancovať s pekným dievčaťom, pozvať ju na prvé rande a možno sa z vás stane dokonalý párik, ktorý bude taký pevný, že raz z vás budú manželia. Ani by ste neverili, že aj také sa môže stať. Chcete si v jeden večer užiť a mať pohlavný styk s pekným dievčaťom, no myslite na to, že by ste si s ňou mohli vybudovať krásny partnerský vzťah. Mať partnerský vzťah je veľmi vzácne. Musíme cítiť, že nás niekto má rád a je ochotný pre nás urobiť aj nemožné.