Svietite LED pásikmi?

V dnešnej dobe však visiace lustre už dávno nie sú v móde. Prednosť majú moderné LED panely a LED pásiky.

LED osvetlenie.

Posledné roky sa nesú v znamení LED osvetlenia. Prečo je tomu tak? Je to najmä nižšia spotreba energie, spotrebovanej na svietenie v domácnosti. Staré klasické žiarovky, aké ešte poznáme od starých rodičov majú veľkú spotrebu energie a takisto krátku životnosť. Výmena žiarovky v lustre nebola ničím výnimočná. Pri LED žiarovkách to ale nie je tak častá záležitosť. A pokiaľ chcete byť ešte modernejší, vymeňte lampy za LED panely. Zabudované panely rôznej veľkosti do stropu sú nielen výhodnejšie, ale aj dizajnovejšie. LED panely či bodové svetlá sa používajú aj v drahých, luxusných nehnuteľnostiach.

led pásik

LED pásiky.

Čo v žiadnej domácnosti nesmie chýbať, je LED pásik. Používa sa už roky a to najmä z estetického hľadiska. Na oživenie miestnosti. Na zvýraznenie nábytku. LED pásiky sú súčasťou takmer každej kuchynskej linky. Osvetlenie kuchynských skriniek bolo, je a aj bude vždy moderné. Vašej kuchyni to dodá eleganciu, ale aj poskytne svetlo. Osvietenú pracovnú dosku LED pásikom ocení nejedna žienka domáca. LED pásiky sú populárnou súčasťou aj v obývačke, spálni či detských izbách. Novodobým trendom sú LED zrkadlá. A nielen v kúpeľni. Interiérový dizajnéri sa snažia zakomponovať LED pásiky do celého interiéru.

led pásik

Sú si vedomí toho, že vytvoria v interiéri pocit luxusu a modernosti. LED pásik vám však dodá aj dostatočné množstvo svetla. Ako doplnkovým svietením je LED pásik ideálnou voľbou do každého interiéru. Na ledprodukt.sk nájdete LED pásy https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov rôznej dĺžky či farebných prevedení. Ku LED pásiku sa dá dokúpiť aj diaľkový ovládač. Ide o pomerne populárnu záležitosť, ktorá vám zabezpečí komfort a ovládanie vášho osvetlenia v miestnosti aj z pohodlia gauča. Navštívte ledprodukt.sk ešte dnes.