Najkrajší obraz

Nie sme samoľúbi, keď sa ľúbime pozerať na seba. Na fotografiách sú totiž zachytené naše šťastné chvíle. Zážitky a spomienky, ktoré ostanú uchované na fotografickom papieri. Navždy zvečnené tváre s úsmevmi na perách. Pri pohľade na fotografie sa nám preženú v hlave myšlienky na daný okamih, ktorý bol pre nás výnimočný. Na životnú skúsenosť, ktorá sa nám len tak ľahko nevymaže z pamäti. Šťastné a veselé chvíle s našimi blízkymi, rodinou, či priateľmi. Na tie pocity, na ktoré nechceme zabudnúť a chceme si ich zachovať v našich mysliach snáď navždy.

Fotoobraz na plátno skrýva v sebe všetky tieto vymenované pozitíva. Či už nám zdobí spálňu, obývačku, predsieň, chodbu alebo ktorúkoľvek inú miestnosť v našom dome, či byte. Pri pohľade naň si predstavíme dané chvíle. Každá návšteva sa pristaví pri našich fotografiách a obzerá si tých usmievavých ľudí na nich. Spoločná debata sa teda môže uberať práve týmto smerom k šťastným chvíľam na fotografiách.

stojan s plátnom

Plátno má zároveň trvácny charakter a preto si vieme dané fotografie pozerať dlhé roky bez zmien . Žiadne vyblednutie od slnka alebo svetla. Poškodenie pri visení na stene neexistuje. Dané obrazy, fotografie budú stálofarebné a nebudú sa rokmi nijak meniť. Zvesíte ich len v prípade, že ich budete chcieť vymeniť za iné, ale z dôsledku poškodenia to určite nebude. Plátno a zároveň celý fotoobraz si zachová svoju veľkosť.

Plátno na stole

Nebudete počuť žiadne praskanie dreva v dôsledku jeho rozpínania. To nehrozí. Rozmerov je na výber naozaj veľké množstvo, takže na svoje si príde každý. Či už máte záujem o velikánsky obraz alebo o pár menších. Nie ste limitovaný. Vaše steny si zaslúžia ozdobu vo forme skutočných fotografií, nielen nejakých obrázkov. Najlepšie si vyzdobíte svoj domov svojimi vlastnými fotografiami. Tie budú skrývať vaše pocity, nálady, zážitky a budú teda obsahovať kus z vás samých. To vám nedá žiadny kúpený obraz.