Potrebná informovanosť o erotických masážach

Pod erotickými masážami si možno predstaviť uvoľňujúce masáže, ktoré sú však úplne odlišné od tých, ktoré poznáme z každodenného života. Sú skrátka iné. Napriek tomu, že sú stále masážami, ich priebeh je skôr viac orientovaný na duchovný svet, energetické centrá, komplikovanú ľudskú myseľ a vnútorný svet. Možno by sa vám mohlo na prvý pohľad zdať, že cieľom erotickej masáže je uspokojenie fyzického tela zákazníka, avšak vôbec tomu tak nie je. Erotické masáže sú praktizované tantrickými salónmi sú nanajvýš intenzívnym sexuálnym zážitkom a to hlavne z toho dôvodu že počas tejto masáže sa v sebe spájajú prvky dotykov podmanivej atmosféry meditačných prvkov ale taktiež aj starobylého filozofického učenia ktoré je zároveň aj náboženstvom.

masáž

Ďalej by 100 chceli zažiť veľmi intenzívnu erotickú masáž dozaista je potrebné navštíviť tantrický salón v ktorom tieto masáže praktizujú vyškolené profesionálky a krásne mladé masérky ktoré sú vyškolené tak aby dokázali čítať klienta a jeho reakcie. každá erotická masáž je jedinečná a neopakovateľná pretože síce závisí na technikách a spôsobom masérky avšak programy erotických masáží sú otvorené podľa toho ako klient reaguje na jednotlivé podnety a tým pádom by sa dalo povedať že erotické masáže sú neplánované spontánne akcie ktorých priebeh nikto nevie dopredu určiť.

masáž

Samozrejme, aj erotické masáže majú svoje pravidlá, o ktorých pravdepodobne veľa ľudí nevie, a práve z toho dôvodu tieto masáže odsudzujú a prirovnávajú ich k poskytovaniu erotických služieb za peniaze. Pokiaľ ste sa rozhodli zúčastniť z tantrickej erotickej masáže, je žiadúce, aby ste sa o týchto pravidlách informovali a vedeli, čo od takejto masáže čakať a čo si môžete a čo si nemôžete dovoliť k vašej masérke. Týchto pravidiel nie je veľa, nájdete ich určite na stránke tantrického salóna, ktorý ste si vybrali.