Dymovody pre Váš krb

Staviate nový rodinný dom a radi by ste v ňom mali krb alebo kachle? Je to veľmi efektívny zdroj tepla, ktorý Vám navyše vytvorí útulnú atmosféru aj v tých najkrutejších mrazoch. Navyše sa nemusíte obávať prípadného výpadku elektriny, pretože Váš zdroj tepla bude od nej nezávislý. Či už preferujete kachľovú pec alebo krb, budete potrebovať dymovody. Tie slúžia ako prípoj kachlí alebo krbov ku komínovému telesu. Vyrobené sú z hrubostenného plechu, ktorý dosahuje hrúbku 1,5 mm. Plech je natoľko odolný, že znesie teplotu až 600°C. Keďže ide o vysoko odolný materiál, zaručuje to aj jeho dlhú životnosť.

nohy pred krbom

Jednotlivé kusy sú vďaka zlisovanej časti na jednom konci do seba zasunuteľné, čím sú jednoducho spájateľné. Aby boli dymovody nielen funkčné, ale aby aj dobre vyzerali, majú na sebe náter. Ten má žiaruvzdorný charakter, takže zostane nepoškodený aj pri vysokých teplotách. Samozrejmosťou je to, že dymovody spĺňajú normu ČSN EN 1856-2:2010. Dymovody môžete zakúpiť v rôznych priemeroch, ako napríklad dymovod priemer 15 cm, či 20 cm a dostupné sú k nim aj redukcie a ďalšie príslušenstvo. V e-shope www.dymovody.sk nájdete okrem dymovodov rôznych veľkostí, ako napríklad dymovod priemer 150 mm, ďalší užitočný tovar, ktorý využijete pri montáži krbov a kachlí.

krb

Môžete si vyberať zo širokej ponuky krbových kachlí, kotlov, kachľových pecí, sporákov na tuhé palivá, kotlov na pelety a mnohých ďalších výhrevných telies. Rovnako tu kúpite aj ohniská, dvierka, rúrky na udiareň, striešky na dymovod, či rozptyľovače dymu. Ak by ste sa chceli o výbere produktov poradiť, máte možnosť využiť službu zákazníckej linky, ktorá je dostupná na telefónnom čísle +420 603 411 663.Taktiež máte možnosť elektronickej komunikácie prostredníctvom e-mailu, na adrese obchod@dymovody.eu. Nakúpte všetky produkty nevyhnutné pre montáž výhrevného telesa v jednom eshope a objednané produkty budú následne kuriérom doručené až na Vašu adresu.