Zelené smoothie

Pripravte si každé ráno skvelé zdravé zelené smoothie s matcha zeleným čajom a doprajte tak vášmu telu príval čerstvej energie. Alebo sa osviežte po náročnom dni. Príprava je veľmi jednoduchá. Do mixéra dáte trochu kyslého mlieka alebo vody, lyžičku alebo dve medu, závisí podľa vašej chuti. Pridáte štipku (malú kávovú lyžičku Matcha čajového prášku a potom skombinujete ovocie, ktoré máte doma. Môže to byť napr. jablko, banán, hruška, ananás, hrozno, pomaranč ale aj zeleninka ako uhorka, baby špenát alebo stopkový celér a môžete začať mixovať. Keď sa vám všetky ingrediencie spoja dokopy a vytvorí sa vám hladký zelený nápoj, môžete ho naservírovať do nejakého vysokého pohára a s chuťou sa pustiť do vášho zdravého smoothie.

smoothie

Zelený čaj matcha a příprava je na množstvo rôznych spôsobov a vychutnať si jeho lahodnú chuť a pozitívne účinky na váš organizmus. Pripraviť si môžete klasický čaj pridaním horúcej(max. 80 stupňov Celzia) alebo studenej vody, narozdieľ od klasického čaju, ho nemusíte nechať luhovať, ale môžete ho hneď piť. Alebo si ho môžete urobiť na spôsob matcha latte. Čajový prášok Matcha znovu jednoducho len rozmiešate v horúcom alebo v studenom mlieku. Môžete mlieko aj napeniť a dať tak vášmu matcha nápoju vzhľad capuccina. Alebo ho môžete pridať do džúsu, či mätovo citrónovej vody a vytvoriť si tak domáci bezalkoholický koktail na letné osvieženie.

matcha

Ktorý zo skvelých nápojov vyskúšate, necháme už na vás. Ale skvelý zelený matcha práškový čaj by ste rozhodne vyskúšať mali. Teraz si ho môžete kúpiť v našom obchode za skvelú cenu. Kvalitný čaj v Bio kvalite k vám dovážame priamo z Japonska. Preto vám môžeme zaručiť čerstvosť a intenzitu lahodnej chuti, ktorá vás dostane pri prvom dúšku. Neváhajte a vyskúšajte náš zelený matcha práškový čaj a určite si ho ihneď zamilujete.