Senzuálne masáže v Bratislave

Senzuálna masáž je jedinečný špecifický druh relaxačnej procedúry, ktorá predstavuje účinný spôsob, ktorým pomáha uvoľniť napätie v tele, zbaviť sa zbytočného stresu a dosiahnuť pocit fyzickej a duševnej pohody. Masáž môže pomôcť pri liečbe bolestí, napríklad pri artritíde, pri bolesti kĺbov alebo chrbta, uvoľňuje svalové napätie, čím pomáha dosiahnuť lepšiu pohyblivosť tela. Zároveň je vedecky dokázané, že pravidelná návšteva masážnych stredísk zlepšuje cirkuláciu krvi, pomáha pri detoxikácii, výrazne zmierňuje stres a únavu. Priaznivo vplýva aj po psychickej a emočnej stránke, vzhľadom na to, že pomáha uvoľňovať emočné bloky a zmierňuje depresiu, navyše aj prispieva k lepšej kvalite spánku. Čo sa týka senzuálnej masáže, je veľmi podobná tej klasickej akú poznáme, no poskytuje oveľa viac výhod.

masáž

Senzuálna masáž je druh erotickej masáže, ktorá je okrem iného zameraná aj na zvýšenie fyzického a sexuálneho vzrušenia. Oproti klasickej masáži poskytuje oveľa vyšší level relaxácie, a využíva sa tiež ako prostriedok na dosiahnutie vyššieho vzrušenia. Je charakteristická intenzívnymi dotykmi, ktoré sa striedajú s jemnosťou a pôsobia na celé telo, myseľ aj dušu. Je to špeciálny typ masáže, ktorý ponúka a vyvoláva intenzívny zážitok. Niektoré techniky pri senzuálnej masáži môžu byť zamerané na dosiahnutie intenzívnejšieho sexuálneho vyvrcholenia či vzrušenia. Je určená pre jednotlivcov ale aj pre dvojice partnerov, ktorým môže pomôcť posilniť medzi nimi intímnu dôveru.

tantra

Okrem toho priaznivo vplýva na zlepšenie a skvalitnenie sexuálneho intímneho života, zvyšuje energiu, zlepšuje krvný obeh, čím zmierňuje svalové napätie. Znižuje pocity úzkosti, uvoľňuje blokády v tele a celkovo zlepšuje fyzický a duševný zdravotný stav. Stimuluje všetky vaše zmysly, čím zvyšuje aj celkovú chuť do života, je to skvelý spôsob, ako zvýšiť svoje libido a uvoľní hladinu stresu.

Senzuálne masáže sú často využívané aj ako prostriedok terapeutickej liečby. Často ich odporúčajú psychológovia, psychiatri či terapeuti. Sú skvelým spôsobom ako spoznať svoje telo, jeho tajné zákutia a túžby. Zároveň dokážu zvýšiť sebavedomie a poskytnúť stav celkovej duševnej pohody. Priaznivo pôsobia aj pre ľudí, ktorí si v minulosti prešli nejakými traumami a majú problém so sebadôverou či uvoľnením sa. Špeciálne miesto, kde tento typ masáže vykonávajú nájdete aj u nás na Slovensku. Napríklad v Tantrické a senzuálne masáže Bratislava.