Všetko pre štýlovú spálňu

Spálňa by mala pre nás predstavovať oázu pokoja. Miestnosť, kde nachádzame pokoj a odpočinok. Aj keď sa to možno tak nezdá, vedeli ste, že v spálni strávime v priemere jednu tretinu nášho života? Vytvorte si preto, spolu s nami krásne miesto pre vaše sny, nech tá tretina nášho života stojí za to. Mnoho ľudí nad zariadením spálne len mávne rukou, ale efektívne zariadená spálňa dýcha krajšou atmosférou, a tým pádom dokáže výrazne zlepšiť kvalitu nášho spánku.

1. Priestranná posteľ a kvalitný matrac

Hlavným stredobodom každej spálne, je ako inak, posteľ. Tá by mala byť dostatočne priestranná pre dve osoby a už na pohľad pohodlná a príjemná. Čo sa týka postele, kľúčovým je, výber kvalitného najlepšie pamäťového matraca, ktorý sa prispôsobí vášmu telu. Nemusíte sa tak obávať, že sa ráno zobudíte celý dolámaný a s bolesťou chrbtice. Takisto, dbajte aj na správnu výšku postele, odporúčajú na nižšie postele.

posteľ

2. Multifunkčný nábytok

V súčasnosti sa už vôbec nehodí veľa nábytku pre uloženie vecí. Vyhýbajte sa mohutným skriniam či policiam. Stavte na multifunkčnosť. Vyberajte multifunkčné postele, sedacie vaky, a podobne. Keď ide o spálňu, pozornosť venujte šikovnému nočnému dizajnérskemu stolíku a kvalitnej drevenej komody EJ 120/4Z segum.sk. SEGUM ponúka vysoko kvalitné a luxusné komody za výborné ceny, ktoré dodajú vašej spálni istú dávku luxusu, a tiež vytvoria efektívny priestor a atmosféru. Zariaďujte v podobe minimalizmu a štýlovo.

spálňa

3. Nebojte sa otvoriť dvere fantázii

Ale zároveň to ani nepreháňajte. V jednoduchosti sa skrýva krása, no pár jednoduchých dekorácií sa určite zíde. Nebojte sa experimentovať s materiálmi, veľmi moderné a príjemné sú huňaté deky, sedacie vaky či mini pohovky. Ak hľadáte tú pravú farbu pre vašu spálňu, zamerajte sa najmä na zemité farby. Vyhnite sa príliš výrazným neónovým farbám. Stavte skôr na béžovú, tehlovú či mentolovú farbu.